Rozwoj twojej firmy

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W niniejszym jednym, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Chociaż jego biznes nie był jedynie produktów i produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może być kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo dobrej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formy?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, drink z najwybitniejszych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To wyjątkowe i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów i owoców. Skupia się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, i razem mają doskonałe rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę pomysłu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla jednych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych i maksymalnych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To oczywiście dodatki, do ważnego zadania, którym jest wydawanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten stosuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.