Program ksiegowy w chmurze

Comarch ERP Optima to wyjątkowo wielki w Polsce program stworzony dla słabszych oraz większych korporacji z jakiejś dziedziny. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest łatwo wybieranym programem wśród biur rachunkowych, a jeszcze doradców podatkowych.

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje już ponad 60 000 przedsiębiorstw, z bogatych branży i sektorów rynku, takich jak: handel także usługi, transport, budownictwo, rolnictwo, administracja publiczna, zakłady budżetowe, branża medyczna, instytucje kulturalne oraz kancelarie prawne. Program optima opinie posiada jedynie pozytywne, a oto kilka spośród nich.

Cosmo Group Sp Z o.o. firma, jaka jest właścicielem firmy NeoNail jest prowadzącą międzynarodową marką z części stylizacji i pielęgnacji paznokci. Z powodzie jej trwania są blisko konsumentów, przekazując im duże i nowe produkty. Grając w swojej branży program Comarch Optima twierdzą, że wszystkie transakcje powtarzają się przebiegać sprawniej.

Printemps jest dobrze znaną siecią dużych sklepów, które obejmują się dystrybucją produktów wiodących marek ze świata mody, towarów eleganckich i najzdrowszych kosmetyków. W dobie nieustanego wzrostu, sklepy w Caen, Tours i Breście zostawiły w rękach firmy Comarch zadanie zmiany swojego planu informatycznego. Oprogramowanie Comarch ERP Altum najlepiej uzupełnia się w biedy oraz oczekiwania firmy Printemps oraz będzie zwykle przy niej w tamtych etapach rozwoju.

Oferta spółki Kontri.pl to świetny asortyment bielizny, jak również odzieży i owoców pończoszniczych. Dzięki zastosowaniu platformy Comarch ERP Altum połowa zamówień przez internet obsługiwanych stanowi w forma automatyczny, a jedynymi osobami, które stosują wkład w działalności zamówienia są pracownicy magazynu fizycznie przygotowujący paczkę do nadania.

Imperial to marka z Włoch oferująca odzież dla pań i ludzi. Wraz z bardzo intensywnym rozwojem sieci, firma rozpoczęła szukania systemu, który usprawni zarządzanie siecią sklepów. Wpisaliśmy na plan Comarch Optima.