Odpylacz typu mos

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w perspektywy worków filtracyjnych z rozmaitych towarów i o rozmaitym wymiarze i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim jest problem z złym powietrzem występującym w procesie przemysłowym.

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które przyjmowane są głównie w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze wypełniają swoją funkcję również przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej ofercie mamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak również małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z uwagi na naszą formę posiadają dużą powierzchnię filtracyjną.

Dużo duża skala proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danej o własnej ofercie można zyskać na lokalnej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są dostępne w klas przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej głowie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, natomiast w sezonie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.